* Můj blog | * Moje oblíbené baleríny | * Mám ráda bílou

Blog

Jak nakupovat luxusně a levně? Secret Outlet
březen 2017
_____________

Našla jsem báječný shop Secret Outlet, kde se prodává starší kolekce Max Mara od 600 Kč/1 ks a Chiara od 1 800 Kč/1 ks. Neuvěřitelně nádherné kousky, luxusní materiály za naprosto báječné ceny. Pokud si mě objednáte přímo v Secret Outlet, platíte pouze 1 000 Kč za 2 hodinky. Těším se!

Jak být úžasná
30. září 2016
_____________

Maya Angela, slavná americká autorka, která před pár týdny zemřela, jednou řekla: “Když se budeš vždycky snažit být normální, nikdy nebudeš vědět, jak můžeš být úžasná.”

Nanay – návrhářka
20. září 2016
_________________

Nanay Nailu Afandiyeva, módní návrhářku, která se do Prahy přesunula z rodného Ázerbajdžánu před 7 lety jsem měla možnost poznat asi před 2 měsíci. Ne jen, že je úžasně tvořivá a nadaná, ale i pozitivní a odvážná a s jejím nakažlivým temperamentem a jiskrou v oku, máte vedle ní pocit, že můžete v životě dosáhnout čehokoliv. Věřit tomu, co děláme napříč překážkám je klíč pro naplněný život.
Nanay Naila Afandiyeva děkuju za velmi inspirující setkání a že jich nebylo málo:)

Čas
4. června 2016
__________________

Tak jsem se dnes zamýšlela:), některé pravdy je vážně dobré si připomínat.
Pokud se stále učíme, vzděláváme a rosteme, nestárneme. Protože si toho ani nevšimneme!
Otázky typu kdo jsem, proč jsem tady a kam směřuji by nás měly čas od času provokovat ke změnám. Buďme upřímné samy k sobě.
Dnes už není investice jen o penězích. V dnešním století je největší investicí ČAS. Ten je totiž nevykupitelný. Jak ho jednou promrháme, už se nedá vrátit/vykoupit zpět

Sekáče v Praze
10. dubna 2016
__________________

Ano, ne jen v Londýně a Paříži najdu super sekáče, vintage shopy, ale několik máme i tady v Praze, kde se dá opravdu báječně nakoupit. Tento měsíc budu psát o každém z nich. Dnes tedy jeden přímo geniální pro šaty. Opravdu jich tam najdete tolik, že budete potřebovat min. 2 hodiny na to, abyste si je vklidu vyzkoušely a vybraly ty pravé. Chodím pravidelně a za třeba 1 000 kč si jich koupím min. patery.
Adresa: Jugoslávská 25, I.P. Pavlova, Praha 2

Jak kupovat džíny
16. ledna 2016
__________________

Levisky, mango, Zara – ať už si kupujte kdekoliv, vždycky platí pravidlo “vyber si o něco menší”. Vždy vám povolí, někdy až o číslo. U skin jsou pohodlnější vždy ty, které obsahují velké procento “streche”. Neprat s aviváží a vždy naruby. Nebojte se kratších džín! Nemusíte nutně tahat po zemi! :)

VÁNOČNÍ DÁRKY
19. listopadu 2015
__________________

Přesvědčila jsem se, že nákupy se stylistkou je skvělý originální zážitek a dárek pro maminku, kamarádku, manželku nebo přítele. Darovala jsem celkem 3 dárkové vouchery minulý rok na vánoce a musím říct, že to byl pro mě opravdový zážitek vidět jejich reakce a pak také pozorovat jejich zásadní image změny:)!! Vřele doporučuji!

Michala Konečná, 42 let, Praha

Kde si dárkový voucher objednat?
Přece u nás www.mojestylistka.cz

CO VÝPLNĚ NA OBLIČEJ?
18. listopadu 2015
__________________

Pokud jste se dostaly do věku, který tak trochu říká POZOR POZOR, pleť už není v tak skvělé kondici jak byla, tak věřím, že je čas něco s tím udělat. Říká se a moje maminka, která vlastní salon krásy již přes 15 let to také tvrdí, že o pleť je dobré se začít starat mnohem dříve. Ne všechny to tak ale umíme.
Spoustu mých klientek se mě vyptávaly co si myslím o kyselině hyaluronové. Myslím, že když máte opravdu vnitřní problém s rýhami okolo nosu a rtů, je to poměrně dobrý způsob jak se jich rychle zbavit. V dnešní době najdete i levnější, kvalitní kliniky, kde platíte pouze za materiál, který se spotřebuje. Tudíž se můžete dostat i na poměrně pěknou cenu ( od 1500 Kč) U jiných klinik platíte za celou injekci, i když ji celou nespotřebujete. Zůstává vám pak na další zákrok. Pořád se vyplatí investovat do pravidelně péče, kvalitního krému, mít kvalitní stravu, radost a odpočinek, cvičení a lásku. Tohle vše totiž přirozeným způsobem zkrášluje pleť. A pokud si čas od času zajdete na lehký zákrok, je na vás.

Kde si třeba můžete zajít?
TIP: Platíte pouze za materiál, který se na vás použije
BcD clinic www.bcdclinic.cz

PODZIMNÍ OUTFITSVETRY
14. listopadu 2015
__________________

Co musíte mít určitě ve skříni je kašmírový svetr. Vydrží vám opravdu dlouho, i několik let a vypadá naprosto úchvatně. Je na čase si ho koupit a milovat. Vyhoďte ze skříně spoustu svetrů za pár stovek. Stačí mi jeden kvalitní místo 5-ti levných. Naučte se kupovat méně, ale za to kvalitně. Naučte se vypadat perfektně.

Kde si svůj milovaný svetr koupit?
Felipe.czTIP: Kupte si o číslo nebo dva větší
www.felipe.cz/luxusni-damske-kasmirove-svetry

Je radost být ženou
3. října 2015
__________________

Můj oblíbený vintage COCO, Praha 1

Moje nejoblíbenější džíny
20. září 2015
__________________

Levis uričtě ano. Proč? Je to classa, téměř každé ženě padnou, jen si najít tu svoji správnou velikost a barvu.
TIP: Nakupujte o něco menší, vždycky se džíny o číslo vytáhnou!

Ta moje správná podprsenka
6. srpna 2015
_________________

  • Správná podprsenka je kamenný a internetový obchod, který zákaznicím nabízí opravdu jedinečné služby.

Každá zákaznice na vlastní kůži okusí odborné poradenství, tzv. bra-fitting. V přátelské atmosféře obchodu vám poradí, jaká velikost a střih podprsenky je pro vás nejvhodnější, dozvíte se, jak vypadá padnoucí podprsenka, jak si podprsenku obléct a jak pečovat o spodní prádlo, aby zůstalo co nejdéle krásné. Aby naplnili očekávání každé ženy, a to jak s většími ňadry tak s menšími, najdete u nich podprsenky od obvodu velikosti 60 a košíčky ve velikostech A – K. V jejich obchodě se můžete přesvědčit, že vhodně zvolený střih a velikost podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled siluety během chviličky!

www.spravnapodprsenka.cz
_____________________________________________________________________________________________________________________________________