* Dcera miluje moje nové boty | * Našla jsem svůj styl | * Procházím se v nových šatech

Reference

Napsali o nás:

 • časopis CosmopolitanŽaneta Kantorová vplula do světa módy – prosinec 2012
 • časopis Moje ZdravíDoping sebevědomí a dobré nálady – rozhovor se stylistkou Žanetou Kantorovou
 • časopis COSMOPOLITAN – Žaneta Kantorová vplula do světa módy
  prosinec/2012

 • časopis MOJE ZDRAVÍ – Dvoustránkový rozhovor se stylistkou Žanetou Kantorovou – Doping sebevědomí a dobré nálady červenec/2012
 • časopis STYLE – Váš nový svět nakupování červen/2012
 • časopis MARIANNE – Poraďte se se stylistkou květen/2012
 • časopis JACKIE – On-line Nákupy březen/2012
 • časopis LOVE STAR – Proč mít vlastní stylistku duben/2012
 • časopis JACKIE – Soutěž o nákupy se stylistkou duben/2012
 • Deník Frýdecko-Místecko – Stylistka Žaneta pomáhá svým zpěvem postiženým

Napsali o nás naši klienti:

“Dobrý den, v oblečení som za hviezdu. Já som veľmi spokojná, okolie to oceňuje. Akorat mi chýbajú doplňky, pretože samozrejme som už nebola schopná to dokúpiť. Budem musieť ešte využiť Vašich služieb. Minule som musela na Pankrác a spomínala som aké to bolo skvelé s Vami nakupovať, keď ste obehla obchod a ja už len vyskúšala a ešte som sa mohla spoľahnúť na Vas, že mi to bude ok. Ďakujem a znovu ďakujem!”
Katka Szathmari (38 let, Praha)

“Ahoj Žaneto, konečně jsem dala děti spát a můžu ti napsat pocity z dnešního setkání. Byl to opravdu super strávený čas nakupováním. Oblečení, které jsi mi vybrala se manželovi velice líbí. Reakce na červený kabát a bílé sako byly pozitivní. Takže jsem velmi spokojena. Mě osobně se líbí všechno, a už se těším, jak zítra vyrazím v první kombinaci. Ještě jednou díky a těším se někdy příště na další nákupy.”
Žaneta Foltýnová (32 let, Uherské Hradiště)

“Dobrý den, šaty opravdu dělají člověka. Když víte, že máte na sobě perfektně padnoucí a sladěné oblečení cítíte se příjemně na rautu i na recepci v hotelu. Víte, že si vás ženy i muži prohlíží, protože vám to sluší. Cítíte se krásně a to z vás také vyzařuje. Vše začalo naprosto přeplněnu šatní skříní, nyní je možné vše perfektně kombinovat, vše je sladěné a kvalitní. Oblečení, kabelka, boty. Vše má šmrnc a styl. A ten se postupně přenáší i na Vás. Tímto Žanetě děkuji, je to velmi krásná a příjemná dáma a já se už velmi se těším na nákup letního oblečení.”
Monika Štěpáníková (36 let, Praha)

“Děkuji za skvělé nákupy! Dříve jsem nevěděla, které střihy a barvy jsou pro mě vhodné. Díky vám mám teď ve skříni oblečení, které mi opravdu sluší a dobře se kombinuje. Také jsem změnila pohled na sebe a své tělo a jsem sebevědomější.”
Tereza Novotná (25 let, Praha)

“Bezvadná zkušenost, která mi otevřela oči a úplně jiný pohled na mě samotnou.”
Markéta Suchánková (38 let, Praha)

“Z nášho spoločného nákupu som prišla domov nadšená – kúpila som si po ceste ešte čižmičky, presne s užšou špičkou, ako si mi radila. Doma som sa im potom ptredviedla v uzkých nohaviciach, s kabátikom a šatkou a páčila som sa. Najviac uznania som ale dostala od kolegyne v práci – bola zo mňa úplne paf, pretože doteraz ma poznala iba v rifliach a tričku. Zistila som ale, že fakt nemám žiadne farebné topy a pomer čiernych vecí a farebných v mojom šatníku je 90:10! Chcem sa Ti Žanet poďakovať, lebo som nevidela tie rozdiely predtým a kupovala som bez rozmyslu a aj tak som to nenosila. Teraz vidím tie veci už inak a hlavne nestrácam čas prehrabávaním sa v niečom, čo mi nejde. Prajem Ti aj naďalej len samé spokojné zákazníčky. :) Si veľmi milá a berieš do úvahy aj osobnosť klientky – nielen to, v čom vyzerá dobre, ale aj v čom sa cíti dobre. Nákupy s Tebou boli jeden veľký relax.”
Tereza Kormáňošová (35 let, Praha)

“Nemám ráda nakupování a pocit, že se můj doprovod nudí, když jsem nerozhodná a i když něco potřebuji, tak domu často příjdu i po několika protrpěných hodinách s prázdnou…nabídku nakupování se stylistkou jsem tedy kvitovala a musím přiznat, že předčila mé očekávání. Přesně věděla co mi bude velikostně a střihově sedět a i když můj nestyl proměnila ve styl, měla jsem pocit, že to nové je to, co jsem opravdu já, a tak jsem změnila šatník a cítím se mnohem lépe. Byl to příjemný den, který jsem si opravdu užila.”
Michaela Šedivá (33 let, Praha)

“Netušil jsem, jak může pozitivně ovlivnit můj život úplně jiné oblečení, které bych si sám nikdy nevybral.”
Josef Ambrož (42 let, Praha)

“Nakupovat už sama nechci! Moc děkuji za novou zkušenost, která proměnila mé stereotypní nakupování za dokonalý den plný fashion, trendy and style. Doporučuji všem ženám, které si myslí, že v šatníku nic nemají a které si kupují neustále to samé.”
Denisa K. (27 let, Praha)

“Kromě toho, že to byla s Žanet při nákupech zábava, bylo skvělý pozorovat se v zrcadlech zkušebních kabin a líbit se sama sobě :-) Doporučila mi spoustu kousků, které bych si na věšáku nikdy nevybrala, ale když jsem si je zkusila, padly mi jako ulité a daly mi ten správný šmrnc. Pomohla mi objevit styl, který jsem dlouho hledala..ten, který podtrhe moje přednosti a odpoutá pozornost od mých nedostatků. Podvědomě jsem si totiž vybírala oblečení podobné tomu, které jsem v šatníku už měla a nebyla s ním úplně spokojená. Nakupování se stylistkou mi pomohlo najít svůj vlastní styl, ve kterém se cítím výborně a líbím se sobě i okolí.”
Ivana Valkusová (31 let, Poděbrady)

“Na schůzku se Žanetou jsem se těšila, i když jsem přišla s poměrně skeptickým očekáváním, že mě stejně neoblékne. Nemám zrovna konfekční postavu a v převážné většině mé pokusy o jakýkoliv nákup končí fiaskem a depresí, že stejně na sebe neseženu pěkné oblečení v mé větší velikosti. Žaneta mě ovšem vyvedla z omylu. Nejen že jsme společně nakoupily báječné kousky, které mi nesmírně sluší a já je teď všechny do jednoho pravidelně nosím, ale zároveň mi ukázala, že i když nemám zrovna postavu modelek, můžu i tak na sebe sehnat celou řadu elegantních oděvů. Rozhodně mi to zvedlo sebevědomí a v práci si všichni všimli a pozitivně změnu mého šatníku komentovali.”
Jitka H. (36 let, Praha)

Naše práce
- brožura: Můj šatník, moje srdcová záležitost
Styling, make up – Žaneta Kantorová

Naše práce – focení: Můj fashion šatník
Styling – Žaneta Kantorová